Çınar Bosch Diesel Service Hakkında

2007 yılında kurulan ve o zamandan beri sürekli gelişim içinde olan Çınar Dizel yetkili servis, her dönemde başarılı adımlar atmış ve dizel araçların performansını yükselten çalışmalara imza atmıştır. Dizel araçların arıza ve sorunlarını hemen ortaya koyan teknoloji imkânına sahibiz. Uzman teknisyen kadromuz ve kullandığı ekipmanlar sayesinde, sorunların tespiti ve çözümünde hızlı adım atarak sizin için ve aracınız için en uygun hizmeti ayağınıza getiririz.

Taşımacılık, denizcilik, otomotiv, inşaat ve enerji sektöründe kullanılan dizel araçlar için, bakım, onarım ve yedek parça değişim hizmeti vermekteyiz. Garantili olarak tedarik ettiğimiz yedek parçalar, uzman montaj ekibi ile aracınıza monte edilmektedir. Ekonomik ve kaliteli olarak sunduğumuz hizmetler sayesinde, aracınızın iş kaybını önler ve kendi sektörüne bir an evvel dönüşünü sağlarız.

100 yıllık bir marka teknolojisi ve yaklaşık 20 yıllık Çınar Dizel tecrübesi ile her zaman yanınızda olduk. Dizel motorlu araç ve makinalar için verdiğimiz hizmetler çok geniş bir sektörel alanda karşılık görmüştür. Parça tedariki, bakım ve onarıma ilave olarak, montaj ve değişimde hizmet kalitesi ile karşınızda olmaya devam ediyoruz. Sorunları kompleks bir yapıdan sade bir sonuca taşıyan servisimiz, pratik ve uygun fiyatlı çözümlerle her zaman size destek olmayı çok önemli bir görev olarak kabul etmiştir.

Geçmiş dönemde kullanılan mekanik ve manuel teknolojiler, servisimizin de desteği ile yerini elektronik ve dijital teknolojilere bırakmıştır. Bu tür gelişmiş teknolojileri kullanarak arıza ve sorunların doğru noktalı olarak tespitini sağlamış durumdayız. Dizel teknoloji gelişimini yakından takip eden servisimiz, bu gelişmeleri yeni sorun çözme teknikleri için verimli kullanarak çalışmalarını sürdürmüştür.

Misyonumuz

Bosch markasına ait bir servisin her zaman çok önemli sorumlulukları olmuştur. Markasına ve müşterisine değer veren servisimiz ise her zaman görev bilinci ile çalışmalara devam etmiştir. Her bir işi ve her bir görevi garantili olan servisimiz, müşterisini her şeyin önüne koymuş ve her zaman müşteri odaklı çalışmalarla gelişimini sürdürmüştür. Endüstriyel alanda pek çok sektörün başarısı için, titiz şekilde hazırlayıp sunduğumuz hizmetler bir rehber görevi üstlenmiştir.

Vizyonumuz

1 asırlık geçmişe sahip Bosch markasının bize ve topluma öğreteceği çok önemli bilgiler vardır. Bu bilgilere tecrübesi ve tekniği ile ulaşan servisimiz, ileriki dönemlerde bilime ve teknolojiye gereken önemi vermeye devam edecektir. Müşterinin güvenini paradan daha değerli kılan anlayışımız, markamız var oldukça yaşayan bir düşünce olarak akıllarda kalacaktır.

Hemen Ara Yol Tarifi
X