Şarj Dinamosu Arıza Belirtileri 

Şarj Dinamosu Arıza Belirtileri 

Şarj Dinamosu Arıza

Şarj dinamosu arıza belirtileri aracın enerji konusunda çok önemli bir sorun yaşadığını gösterir. Bu aşamada bazı belirtiler ortaya çıkar ve her biri araçlar için konfor ve güvenlik kaybına neden olur. Bazı sorunlar ise aracın çalışmasının önünde engel oluşturur. Arıza belirtileri:
  • Farların ani sönmesi,
  • Arıza ışığının yanması,
  • Şarj dinamosundan ses gelmesi,
  • Motorun geç çalışması,
  • Motorun çalışmaması şeklinde kendini gösterir.
Çok kritik öneme sahip olan şarj dinamosu aralıksız olarak çalışması gereken parçalardan biridir. Aksi durumda araç aküsünün bitmesi çok zaman almaz. Takviye elektrik tedarikçisi olan bu parçanın sorun çıkarması durumunda, değişim ve tamirle çözüm bulmak gerekir. 
 
Araç dinamosu şarj etmiyor ise öncelikli olarak birtakım belirtilere bakarak bunun sebebini öğrenmek gerekir. Akünün çabuk boşalması ve aracın enerjisiz kalması bu gibi durumlarda sorun olarak ortaya çıkabilir. Şarj dinamosu arızaları uzmanlar tarafından değerlendirilmesi gereken önemli problemlerden biridir. Kimi zaman arıza kimi zaman da değişim zamanının gelmesi ile birlikte, şarj dinamosunun artık değişimi gerekli olabilir. Servisimiz böylesine önemli bir konuda hizmet kalitesi ile kendini göstermek durumundadır. Uzman kadrolarımız ve gelişmiş teknoloji donanım unsurlarımız, her türlü sorunun çözümüne büyük katkı sağlamaktadır. Başta şarj dinamosu olmak üzere pek çok parçanın tedariki ve değişiminde size en iyi hizmeti sunmaya hazırız. Modernize edilmiş, gelişmiş ve en iyi konuma gelmiş iş istasyonlarımız, her türlü hizmet için uygun standartlardadır. Burada sunduğumuz hizmetler ise aracınızın güvenle yollara çıkmasına yardımcı olacaktır. Ekonomik, kaliteli ve uygun hizmet için servisimizden yardım alabilirsiniz. Servis olarak çok dikkatli şekilde hizmet kalitesine verdiğimiz önem sizin memnuniyetiniz için önemli bir avantaj sağlayacaktır.
 

Şarj Dinamosu Arıza
Hemen Ara Yol Tarifi
X